TrihholoogiaTrihholoogia

Trihholoogia on teadusharu, mis tegeleb peanaha ja juuste uurimise ning raviga. Läbi aegade on olnud inimese kõige kaunimaks ehteks tema juuksed. Samuti on terved ja tugevad juuksed märgiks inimese üldisest tervisest. Terved juuksed saavad alguse peanahast, seega on oluline saavutada oma peanahal õige tasakaal ja seda ka hoida. Sellepärast on hea käia vähemalt kaks korda aastas trihholoogi (peanaha ja juuste spetsialist) vastuvõtul, kes oskab aidata erinevate peanaha probleemide korral nagu: juuste väljalangemine, kõõm, liigne rasu, erinevad peanaha põletikud. Lisaks veel igapäevasemad mured, nagu kuivad ja haprad juuksed, liiga sagedane pesemisvajadus, peanaha sügelus jne.

 

Trihholoog

Trihholoogi põhiliseks eesmärgiks on, et klient saaks personaalse ja reaalse lahenduse. Selleks, et jälgida ravi kulgu või ennetada erinevaid peanaha probleeme on vajalikud regulaarsed peanaha uuringud. Raviperioodil vähemalt üks kord kuus ja lihtsalt kontrolli mõttes vähemalt kaks korda aastas. Esmane põhjalik peanaha uuring maksab 12 eurot ja edaspidised uuringud on kliendi jaoks alati tasuta!

 

Peanaha uuring

Peanaha uuringuks kasutab trihholoog mikrokaamerat, mis suurendab peanahka kuni 400 korda. Mikrokaamera on ühendatud ekraaniga, seega näeb klient ka ise oma peanaha seisukorda ja ravitulemusi. Peanaha uuring kestab keskmiselt 30 minutit ja selle käigus püüab trihholoog välja selgitada probleemi ja selle põhjuse. Samuti oskab trihholoog soovitada asjakohast abi. Peanaha olukord näitab ära ka organismi üldist seisukorda, seega on soovitav uuringul käia ka inimestel, kellel otseselt juuste ja peanahaga probleeme ei ole.

 

Juuste ja peanaha ravi

Tooted

Kasutame trihholoogilisi tooteid, nagu Itaalia kõrgkvaliteetne juustehooldus sari Tricoderm. See sari on välja töötatud ravimaks erinevaid peanaha probleeme ja sobivad igapäevaseks kasutamiseks, kuna aitavad hoida peanahal õige tasakaalu ja vajaliku puhtuse. Tooteid saab eelnevalt proovida ka ravihooldusel, mille järgselt on enamasti koheselt näha ja tunda ka muudatusi.

 

Teenused

Ravihooldus sisaldab peanaha süvapuhastust, pesu ravišampooniga, ravimaski ning raviampulli. Tulemus on koheselt nähtav ja mõju on pikaajaline. Ravihooldus on mõnusalt lõõgastav. Hooldus kestab keskmiselt 45 minutit.

Osooniteraapia on peanahka desinfitseeriv ja vereringet stimuleeriv ravihooldus. Sobib kõikide peanaha probleemide raviks, nagu seda on kõõm, sügelus, liigne rasu, psoriaas, peanaha põletik, juuste väljalangemine jne. Taastab peanaha normaalse tasakaalu. Osooniteraapia kestab kuni 90 minutit.

Ravihooldused toimivad kõige paremini, kui neid teha intensiivse kuurina ehk vähemalt 1 kord nädalas ja kokku vähemalt 6 – 12 hooldust. Samuti on tulemused tõestanud, et ravi toimib kõige paremini siis, kui inimene aitab kaasa ka oma tervisliku elustiili ja toitumisega. Oluline on kasutada raviperioodi vältel ainult trihholoogi poolt määratud tooteid.

Meie eesmärk on, et saaksite reaalset abi!